Firma Profili

Suni Deri sektörüne 1984 yılında Halil Hacısoyu ve Haluk Hacısoyu tarafından ortak kurulan ve Ümit Saraciye olarak giren firmamız 1996 yılından itibaren Hacısoyu LTD ismiyle sektörde hizmetine devam etmektedir. 1996 yılında Çorlu’da imalata başlayıp 2003 tarihinde Tuzla’da Hacısoyu Suni Deri Limited Şirketi adı altında suni deri imalatına devam eden ve şu an çalışma hayatını Hadımköy’de sürdüren Teknofin Suni Deri fabrikasının ana bayisi olarak sektörde 34 yıllık tecrübemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çantalık, Ayakkabılık ve Terliklik, Halı altlığı, Giyimlik, Döşemelik, Kemerlik ve Promosyon için uygun P.U. ve P.V.C. esaslı Suni deri, Salpa ve Yarma deri, ithal suni deri, boyama – kaplama finisajı ve 5 yıldır varlığını sürdüren laminasyon atölyemizle hem yurt içi hem de yurt dışındaki müşterilerimize farklı ürün yelpazelerinden seçenekler sunmaktayız.

Azerbaycan, İtalya, İspanya, Kenya, Rusya… vs. gibi dünyanın birçok farklı ülkesine ihracatımız mevcuttur. Satış sonrasında müşterilerimizi destekleyen deneyimli kadromuzla birincil görevimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.